Zadzwoń do Nas!
506 078 924

O Firmie

Jesteśmy profesjonalnym Zakładem Kominiarskim, z ponad 15-sto letnim doświadczeniem. Usługi z zakresu kominiarstwa świadczymy na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska. Nasza firma wykonuje kompleksowo wszelkie prace i roboty bezpośrednie oraz pochodne związane z kominami i przewodami kominowymi.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych kominiarzy posiadających wiedzę oraz niezbędne długoletnie doświadczenie, pozwalające na świadczenie usług kominiarskich najwyższej jakości. Cechuje nas wysoka etyka zawodowa i profesjonalizm.  Znamy się zarówno na tradycyjnym jak i nowoczesnym kominiarstwie. Posiadamy nowoczesne na rynku narzędzia, a także urządzenia pomiarowe oraz przyrządy niezbędne w naszej codziennej pracy, by móc zapewnić Wam 100% bezpieczeństwa.

Zawsze działamy w sposób rzetelny, sumienny i bardzo dokładny, czego dowodem jest z pewnością rosnąca liczba klientów, którzy okazali Nam swoje zaufanie, a także podpisywanie umów długoterminowych.

Posiadamy indywidualne podejście do zleceniodawców, dzięki czemu zakres naszej działalności skierowany jest wprost do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Wszystkim zapewniamy konsultacje, kosztorysowanie i wszelką pomoc w doborze materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług oraz do współpracy.

O Firmie