Zadzwoń do Nas!
506 078 924

Nasz Sprzęt

Podejmując współpracę z naszą firmą mają Państwo gwarancję, że używamy nowoczesnych i specjalistycznych narzędzi do przeprowadzania niezbędnych prac min. kontroli przewodów kominowych czy sprawdzenia szczelności instalacji gazowej. Narzędzia, które pomagają Nam w codziennej pracy to min.:

  • KAMERA KOMINOWA - aby dogłębnie zbadać nieprawidłowe funkcjonowanie przewodu kominowego i zdiagnozować szczegóły usterek niezbędne jest, prześwietlenie komina przy użyciu kamery kominowej. Dzięki jej dokładności, diagnoza jest szybka i dokładna, co sprawia, że znacznie możemy ograniczyć koszty naprawy. Kamera potrafi pokazać nam usterkę z dokładnością nawet do 10 cm.
  • ANALIZATOR SPALIN - dzięki temu urządzeniu posiadamy możliwość dokładnej kontroli spalania paliwa w danym urządzeniu grzewczym. Otrzymując jego wyniki możemy sprawdzić dokładność spalania paliw w sprawdzanym urządzeniu. Używając analizatora otrzymujemy wynik innych parametrów spalin, dzięki czemu można odkryć dlaczego praca pieca jest nieprawidłowa.
  • ANEMOMETRY - pomocne przy dokonywaniu pomiarów prędkości i temperatury powietrza, jak również obliczania objętości strumienia powietrza w kratkach nawiewnych i wywiewnych. Dodatkowo wyposażone w tuby pomiarowe umożliwiają precyzyjny pomiar wydajnośni wentylacji.
  • NARZĘDZIA TRADYCYJNE - to takie, które służą kominiarzom od pokoleń i nadal świetnie się spisują w naszej pracy. Do podstawowych narzędzi używanych w naszej pracy zaliczyć można min.: komplet linowy, przebijaki, klucze kominiarskie, przepychacze, grace, szczotki, worki itp.
  • RADIOTELEFONY - podstawa dobrej komunikacji między naszymi pracownikami. Bardzo przydatne min. przy rozwiązywaniu problemów z niesprawnym działaniem instalacji kominowych.
  • DRABINY - nie każdy dom ma łatwy dostęp do komina ponad dachem. Dla Nas to żaden problem – posiadamy własne drabiny o różnej wysokości.

Sprzęt